Ödemişliyiz – Ödemiş Haberleri

Bekir Keskin

282 views
12 Mart 2018 - 17:41
Bekir Keskin

BEKİR KESKİN
SİYASETÇİ (Elektrik Mühendisi)
1956’da Ödemiş’te doğdu.
Ödemiş İstiklal İlkokulu, İzmir Maarif Koleji (BAL) ve Ödemiş Lisesinde okudu. ODTÜ Elektrik Mühendisliği Bölümü’nü bitirdi. İyi derecede İngilizce ve temel düzeyde Arapça biliyor.Bekir Keskin 03.03.2009 – 03.03.2014 tarihleri arasında Ödemiş Belediye Başkanlığı yapmıştır.
Uluslararası Müşavir Mühendislik, Finansal Analiz, Bilgisayarlı Muhasebe, Otomasyon Sistemleri, Proje Yönetimi ve İnsan Kaynakları gibi alanlarda ulusal ve uluslararası eğitim sertifikaları bulunmaktadır. 1988’den 1997’ye kadar Ödemiş’te serbest elektrik mühendisi olarak çalıştı. Küçük Menderes Ovasında birçok zirai sulama amaçlı trafo ve elektrik şebekesi kurdu.
Ödemiş spor, Ödemiş Halk evi ve çeşitli sivil toplum örgütlerinde yöneticilik yaptı. 1997’den bu yana İstanbul’da, Ankara’da uluslararası düzeyde işler yapan şirketlerde enerji grup başkanlığı, üst düzey yöneticilik ve çeşitli ülkelerde enerji ve çevre sektörlerinde yöneticilik yapmıştır. Ödemiş kent tarihi hakkındaki yazılarını “Belgelerin Işığında Ödemiş Yazıları” adlı kitabında topladı. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz ve Kaynak Göstermeden Kullanılamaz