Ödemişliyiz – Ödemiş Haberleri

Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürü Gengörü’den Dönem Sonu Mesajı

Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürü Gengörü’den Dönem Sonu Mesajı
18 views Okundu
18 Ocak 2019 - 16:13

2018-2019 Eğitim ve Öğretim Yılı bugün sona erdi ve karneler alındı. Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü de dönem sonu ve ara tatil konusunda veliler, öğretmenler ve öğrencilere yönelik açıklamalarda bulundu. Yapmış olduğu açıklamada Gengörü:
“Yeni umutlarla başladığımız 2018-2019 Eğitim ve Öğretim Yılının ilk dönemini Ödemiş ilçemizde yirmi bir bin öğrenci ve bin altı yüz öğretmenimiz ile birlikte başarılı çalışmalarla geride bırakarak huzurla yarıyıl tatiline giriyoruz.

Bu süreçte çocuklarımız mutlu olsun, sağlıklı büyüsün; dil, bilim ve teknoloji öğrenip üretsin; kendi kültürünü, milli ve manevi değerlerini öğrenip ülkesini ve milletini canı gibi sevsin; farklı kültürleri de tanıyıp hoşgörü ile yaklaşsın; sadece kendisinin değil başkasının da hak ve hürriyetlerine saygılı olsun; kültür, sanat ve spor ile hayatta güzel bir nefes alabilsin; en iyi eğitimi alarak geleceğe güvenle yürüsün diye öğretmenlerimiz ve velilerimiz ile birlikte göstermiş olduğumuz özverili çabaların mutluluğunu yaşıyoruz. Karne notu ne olursa olsun her biri ayrı bir değer olan çocuklarımızı, ilgisi ve yeteneği doğrultusunda göstermiş oldukları gayretli çabalarından ötürü tebrik ediyorum. Karne başarısı eşittir hayat başarısı olmadığını biliyoruz. Aslolan gerçek hayatta kendilerine başarılar diliyorum. Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, Milli Eğitim Bakanlığının 2023 Eğitim Vizyonu Belgesi ve 2019-2023 Stratejik Planında yer alan hedef, proje ve faaliyetleri temel alarak planlama ve hazırlık çalışmalarımızı tamamlayarak uygulamalara geçmiş bulunuyoruz.

Okul yöneticilerimiz ve öğretmenlerimiz olmak üzere tüm paydaşlarımız ile birlikte Bakanlığımızın politika ve hedefleri doğrultusunda tam bir bütünlük ve eş güdüm içerisinde hareket ederek ilçemiz adına doğru işler yaparak en iyi neticeler almak istiyoruz. Yoğun ve yorucu geçen dönemin ardından dinlenmek, gezmek, eğlenmek için bu tatili önemli bir fırsat olarak görüyoruz. Anne ve babaların bu konuda gerekli hassasiyeti göstereceğine ve çocukların ihtiyaç duyduğu bu tatili en iyi şekilde değerlendirmelerine imkân sağlayacaklarına inanıyoruz. Gönlünce eğlenmiş, dinlenmiş çocukların ikinci döneme daha dinç ve daha istekli başlayacaklarını bilerek ona göre hareket etmenin doğru bir yaklaşım olacağını düşünüyoruz. Ödemiş ilçemizin güçlü ve aydınlık yarınları için, gençlerimiz için eğitimde tek yürek olarak okul ve kurumlarımızda yönetici, öğretmen ve personelimiz ile çocuklarımıza daha sağlıklı ve daha güvenli ortamlarda daha iyi eğitim görmelerini sağlamak amacıyla yaptığımız çalışmaların başarılı sonuçlar vereceğine yürekten inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle sevgili öğrencilerimize ve değerli öğretmenlerimize gönüllerine göre bir tatil diler; hepsine ayrı ayı gönülden sevgi ve saygılarımı sunarım. “ifadelerini kullandı.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz ve Kaynak Göstermeden Kullanılamaz