Ödemişliyiz – Ödemiş Haberleri

Ödemiş Ticaret Odası’ndan “Dersimiz Ticaret” Oyunu

Ödemiş Ticaret Odası’ndan “Dersimiz Ticaret” Oyunu
130 views
09 Nisan 2019 - 21:46

Ödemiş Ticaret Odasının organizasyonluğunda çocuklara yönelik ‘‘Dersimiz Ticaret” Tiyatro Gösterisi Belediye Kültür Merkezinde Sergilendi.

Belediye Kültür Merkezinde 9 Nisan 2019 Salı günü saat : 11.00 – 13.30 ve 16:00 olmak üzere üç seans şeklinde sergilenen oyunu izlemeye Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş, Ödemiş Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Turgut Usluca, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü temsilcileri, ÖTO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nuri Yaşayan, Yönetim Kurulu Üyeleri Ufuk Atik, Osman Halıcı, Adil Köse, Metin Dursun, Meclis Başkanı İbrahim Surav ve Meclis üyeleri ile çok sayıda ilköğretim okulu öğrencisi katıldı.

Ödemiş Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Rıfat Eriş yapmış olduğu konuşmada;

“Biz Ödemiş Ticaret Odası olarak öğrencilere ‘dürüst ve ahlaklı ticareti’ öğretmek için hem eğlendirmek hem de amacımıza uygun bir oyun izlettirmek ve böylelikle geleceğin esnaflarının, tüccarlarının, sanat ve zanaatkârlarının doğru değer ve ilkelerle yetişmesine katkımız olmasını istiyoruz. Çünkü ahlak ve doğruluk, ticaretin, sanatın, zanaatkârlığın en vazgeçilmez değerleri arasındadır. Müşterisini yanıltmayan bir esnaf her zaman kazanır. İşin hilesine, yalanına dolanına kaçan esnaf kısa dönemde kazanır gibi gözükse de aslında kaybetmeye mahkûmdur. Çocuklarımıza bunları anlatmamız lazım.’’ ifadelerini kullandı.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz ve Kaynak Göstermeden Kullanılamaz