SON DAKİKA

Ödemiş’te Kadın Yaşam Merkezi 8 Mart’ta Açılıyor

Bu haber 06 Mart 2019 - 13:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.


Ödemiş Belediyesi tarafından hanımlar için özel olarak projelendirilen Kadın Yaşam Merkezi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde hizmete açılıyor.
Ödemiş’te bir ilk olan Kadın Yaşam Merkezi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında yapılacak olan törenle açılacak. İnönü Mahallesi’nde bodrum ve iki kat olmak üzere toplam 955 metrekare alanda inşa edilen Kadın Yaşam Merkezi’nde, bodrum katta ısıtmalı havuz ve sauna yer alıyor. Ayrıca bodrum katta fitnes ve pilates salonu da bulunmaktadır. Giriş katında kafeteryası olan merkezde, çocuklar için özel oyun alanı ve idari bölüm bulunmaktadır. Üst katta kadınlara özel kuaför, cilt bakımı vb. hizmet alanı, kadınlara özel el sanatları ve hobi kursları için bölümler yer almaktadır. Cuma günü saat 15:00’de yapılacak törenle açılacak olan Kadın Yaşam Merkezi; sauna, yüzme havuzu, spor alanı ve kurs alanlarıyla kadınların en çok tercih ettiği mekanlar arasında yer alacak.
Resim Sergisi Açılıyor
Kadınlar günü etkinlikleri kapsamında Ödemiş Belediyesi resim kursiyerleri ve İzmir Suluboya Derneği işbirliği ile resim sergisi açılacak. Serginin açılışı 8 Mart Cuma günü saat 15:00’de Kadın Yaşam Merkezi de yapılacak.

ÜCRETSİZ SERTİFİKALI KURSLAR
Temel Makyaj Kursu – Saç Yapimi Ve Bakimi Kursu – Mani̇kür Pedi̇kür Kursu – Saç Renklendi̇rme Kursu – Çocuk Oyun Odasi Kursu – Cam Ve Serami̇k Kursu – Taki Tasarim Kursu – Müzi̇k Kursu – İngi̇li̇zce Kursu – Arapça Kursu – Di̇ksi̇yon Kursu – Kurani Keri̇m Kursu – İğne Oyasi Kursu

DİĞER HİZMETLERİ
Sauna – Yüzme Havuzu – Fitness Salonu Pi̇lates – Çocuk Oyun Odasi – Kafeterya

Adres: İnönü Mahallesi Şirin Sokak No: 12 Ödemiş / İzmir 0 232 508 45 05