SON DAKİKA

ÖTO Başkanı Rıfat Eriş Öğrencilerle Buluştu

Bu haber 26 Mart 2019 - 19:22 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş, Kariyer Günleri kapsamında Kaymakçı Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi.
Kariyer planlamaları ve Ödemiş ve çevresindeki istihdam açıklarından bahseden ÖTO Başkanı Eriş, öğrencileri yapacakları her işi en iyi şekilde yapmaları konusunda yönlendirdi.
Konuşmasında öğrencilerin seçmiş oldukları bölümler doğrultusunda kendilerini okul dışında geliştirerek uygulama alanları yaratmaları gerektiğini vurgulayan ÖTO Başkanı Eriş, özellikle Küçük Menderes Havzasında olmalarının avantajından faydalanabileceklerini belirtti.
Eriş yapmış olduğu açıklamada ayrıca:

‘ Bölgemizin Dünyanın en verimli arazileri arasında olduğunun bilincinde hareket etmeliyiz. Ülkemizin geleceği olan siz değerli öğrenciler bu topraklara hayırlı birer vatandaş olmak için ellerinizden geleni yapmalısınız. Başarı hiçbir zaman tesadüfen gelmemiştir. Her daim çok çalışan, farkındalık düzeyi yüksek olan bireyler başarıyı elde etmiştir. Sizlerde Küçük Menderes Havzasında olmanın avantajlarından faydalanabilirsiniz.’ Dedi.
Öğrencilerin sorunlarını dinleyerek çözümler üretebilmek adına yönlendirmelerde bulunarak ziyaretini sonlandırdı.